Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Самое приятное в работе – достижение конкретных результатов и благодарность жителей города.

 

Баранов Валерій Олексійович

БІОГРАФІЯ

Народився 19 квітня 1957 року в місті Бердянську. Росіянин.
Закінчив у Бердянську середню школу № 10.
У 1974-1979 рр. навчався в Жданівскому металургійному інституті за фахом "Технологія машинобудування, верстати та інструменти".
Після закінчення інституту працював розмічувальником, технологом на заводі "Південгідромаш". Займався раціоналізаторською діяльністю, керував роботою ради з розвитку технічної творчості молоді.
У 1981 році обраний секретарем комітету комсомолу Бердянського машинобудівного технікуму, потім - другим, з 1982 року першим секретарем Бердянського міського комітету комсомолу. За шість років роботи Валерія Баранова в міськкомі комсомолу в місті Бердянську були організовані клуби за інтересами, почали роботу молодіжні дискотеки, було організоване шефство над школою-інтернатом, побудовано кроликоферму на станції юннатів, перший в області молодіжний житловий комплекс по вул. Карла Маркса - МЖК. Почали працювати оперативні загони дружинників.
У 1986 році В. О. Баранов на альтернативній основі був обраний начальником цеху живильних насосів заводу "Південгідромаш". Колектив виробничого підрозділу, очолюваний В. О. Барановим, успішно справлявся з планами. В. О. Баранов багато уваги приділяв також вирішенню соціальних питань для робітників.
У 1988 році В. О. Баранов переходить працювати у Бердянський міський комітет партії: завідуючим відділом організаційно-партійної роботи, потім - другим секретарем.
На протязі семи років (трьох скликань) був депутатом міської Ради народних депутатів.
Після призупинення діяльності КПРС, у 1991 році, В. О. Баранов організував виробничу фірму "Аванта". Фірма випускала вісім видів продукції - вироби з пластмаси, кераміку, біжутерію, меблі.
З 1998 року по теперішній час - міський голова.
Прагнучи виправдати надії городян, котрі віддали за нього голоси у 1998 та 2002 роках, В. О. Баранов постійно виступає ініціатором загальноміських починань.
За його ініціативою місто звернулося з клопотанням до Президента України і Верховної Ради про присвоєння Бердянську статусу державного курорту. Реконструйовано міську поліклініку. У мікрорайонах міста відкриті медичні амбулаторії та аптечні пункти. Припинено скорочення медперсоналу в лікарні. Прийнято рішення про забезпечення безкоштовними ліками близько 2 тисяч інвалідів війни, малозабезпечених інвалідів 1 і 2 груп, дітей-інвалідів. Капітально відремонтовано будинок колишнього військового госпіталю і туди переведено психоневрологічний диспансер, що значно поліпшило умови лікування хворих. Відновлено (капітально відремонтовано) дитячий садок № 35 у мікрорайоні "Колонія", капітально відремонтовано Центр дитячої та юнацької творчості, відновив роботу добродійний фонд "Відродження Бердянська". Щодня по 50 малозабезпечених городян одержують безкоштовні обіди. Розпочато реконструкцію проспекту Леніна. Перша черга здана в 1999 році. Друга - у 2000 році. Ведеться реконструкція Набережної та Центрального ринку (тут у 1999 році встановлено сучасний тент над торговими рядами - 600 торгових місць захищені тепер від непогоди і пекучого південного сонця). В місті закладено декілька скверів. Розпочато реконструкцію ринку в мікрорайоні "Скловолокно" із створенням скверу. Проведена вперше в історії міста інвентаризація комунального майна і з метою раціонального його використання створене Управління комунальної власності. Керівники міста, робітники виконавчого комітету і депутати міської ради пройшли навчання з питань місцевого самоврядування в Центрі муніципального менеджменту. Сьогодні закінчується процес створення Статуту територіальної громади Бердянська. Бердянськ завоював славу міста фестивалів. Стало традицією в Бердянську проводити Всеукраїнські фестивалі журналістів, фестивалі "Топ-Топ", "Азовські вітрила", "У моря у синего моря", "Бердянские россыпи", кінофестивалі і т. ін.
Постановою Кабінету Міністрів України від 06.12.2000 року В. О. Баранова нагороджено Почесною грамотою за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування і вирішення його актуальних проблем.
Указом Президента України від 07.12.2000 року В. О. Баранова нагороджено орденом "За заслуги" третього ступеня
Серед нагород: Почесна Грамота облдержадміністрації, пам'ятна медаль "За розвиток регіонів" тощо.
Перебуваючи на посаді міського голови, закінчив Академію державного управління при Президентові України, зараз навчається в інтернаті Академії.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»